Lekcja tenisa

Archiwum kategorii: Aktualności

14 czerwca uczniowie klasy 1b wzięli udział w zajęciach sportowych zorganizowanych na kortach tenisowych na Stadionie Miejskim w Kaliszu. Polegały one na nauce gry w tenisa poprzez zabawę w superatmosferze. Podczas treningu z profesjonalnymi instruktorami dzieci uczestniczyły w wielu ćwiczeniach koordynacyjnych i sprawnościowych z elementami gry w tenisa. Uczniowie poznali również trochę teorii dotyczącej tej dyscypliny sportu, np. dowiedzieli się, jak zbudowana jest rakieta tenisowa. Po zakończonym treningu dzieci otrzymały pamiątkowe piłki do tenisa ziemnego, kolorowanki oraz słodkie upominki.

Serdeczne podziękowania dla Pana Macieja Dudy za zorganizowanie atrakcyjnych zajęć.

Poprzednia aktualność
5a na warsztatach w Centrum Rysunku i Grafiki
Następna aktualność
Tydzień Dobrych Myśli z klasami 6a i 8b