Nauczyciele (terminy konsultacji)

edukacja wczesnoszkolna

  • Ilona Dyc
  • Anna Matuszkiewicz
  • Magdalena Mazurek
  • Daria Otmianowska
  • Marta Powolny
  • Julia Sudolska
  • Aleksandra Szymczak
  • Agnieszka Wabnik
  • Paulina Wenzel

język polski

  • Katarzyna Garnuszewska
  • Elżbieta Grzesiak
  • Paulina Okrasa-Burczyk
  • Małgorzata Olejniczak

historia 

  • Marta Kostka-Pszczoła

język angielski

  • Daria Dolecka
  • Paul Hacking – native speaker
  • Magdalena Kasprzak
  • Marta Powolny
  • Katarzyna Skonieczna
  • Łukasz Witczak

język niemiecki

  • Ewa Ignor

muzyka

  • Ewelina Król-Owczarek

plastyka

  • Klaudia Żubertowska

religia

  • Małgorzata Broniarczyk
  • Agnieszka Kowalska

pedagog szkolny

  • Anna Czajkowska

psycholog szkolny

  • Małgorzata Muzyka

przyroda

  • Daria Pankiewicz

wych. do życia w rodzinie

  • Izabela Stankiewicz

biblioteka

  • Małgorzata Broniarczyk
  • Ewa Ignor

matematyka

  • Marta Burczyńska
  • Andrzej Czajkowski

fizyka

  • Mirosław Szymczak
  • Łukasz Witczak

chemia

  • Mirosław Szymczak
  • Izabela Stankiewicz

biologia

  • Daria Pankiewicz

geografia

  • Daria Pankiewicz

wychowanie fizyczne

  • Rafał Jamrozik
  • Anna Jangas
  • Izabela Stankiewicz

edukacja dla bezpieczeństwa

  • Katarzyna Skonieczna

zajęcia techniczne

  • Beata Ławińska

informatyka

  • Marta Burczyńska
  • Andrzej Czajkowski
  • Mirosław Szymczak

świetlica

  • Ilona Dyc
  • Ewelina Król-Owczarek
  • Daria Pankiewicz
  • Anna Paruszewska
  • Agnieszka Wabnik

nauczyciele współorganizujący kształcenie

  • Kamila Jędraszek
  • Beata Ławińska
  • Anna Paruszewska

Godziny dostępności/konsultacji nauczycieli w roku szkolnym 2023/2024 – od 18 września 2023 r.

nazwisko i imię

termin

Broniarczyk Małgorzata

środa  15.20-16.20

Burczyńska  Marta

poniedziałek 13.35-14.35

Czajkowska Anna

poniedziałek 15.10 – 16.10

Czajkowski Andrzej

poniedziałek 15.20 – 16.20

Dolecka Daria

poniedziałek 13.45-14.30

Dyc Ilona

poniedziałek 12.40 – 13.40

Garnuszewska Katarzyna

poniedziałek 14:30 – 15:30

Grzesiak Elżbieta

wtorek 14.25 -15.25

Ignor Ewa

wtorek 16:00 – 17:00

Jamrozik Rafał

poniedziałek 13.35 – 14.35
Jangas Anna

poniedziałek 14:30 – 15:30

Jędraszek Kamila

piątek 12:50 – 13:50

Kasprzak Magdalena

poniedziałek 11.30-12.30

Kostka – Pszczoła Marta

czwartek 14:30 – 15:30

Kowalska Agnieszka

środa  9.50 – 10.35

Król- Owczarek Ewelina

wtorek 8:55 – 9:50

Ławińska Beata

poniedziałek 12.50 – 13.50

Matuszkiewicz Anna

środa 8.45-9.40
Mazurek Magdalena

poniedziałek/wtorek 12.45-13.15

Muzyka Małgorzata

środa 08.00-08.30
Okrasa Paulina

wtorek co 2 tyg. 14:45-15:45

Olejniczak Małgorzata

piątek 12.40 – 13.40
Otmianowska Daria

piątek 11.40-12.40

Pankiewicz Daria

 wtorek 13.40-14.40
Paruszewska Anna

piątek 11.40 – 12.40

Powolny Marta

czwartek 12.40 – 13.45
Skonieczna Katarzyna

    wtorek 13.45-14.30

Stankiewicz Izabela

środa 13.35- 14.35
Sudolska Julia

poniedziałek 10.35-11.05

 środa 10.35-11.05

Szymczak Aleksandra

środa 10.00 – 11.00

Szymczak Mirosław

wtorek 15.20 –  16.20

Wabnik Agnieszka

poniedziałek 7.55-8.55
Wenzel Paulina

poniedziałek  11:45-12:45

Witczak Łukasz

poniedziałek 14.30-15.30
Żubertowska Klaudia

poniedziałek 10.40-11.40