Nabór

W tym roku szkolnym nie możemy, jak zawsze, zaprosić Państwa do naszej szkoły na tradycyjny Dzień Otwarty. Otwieramy więc przed Państwem drzwi wirtualne – by przemieścić się po naszej szkole, zajrzeć do klas, zobaczyć poszczególne przestrzenie – wystarczy klikać w ruchome elementy. Zapraszamy!

Kliknij, aby otworzyćlink do strony: spacer po szkole

Rok szkolny 2021/2022

NABÓR do oddziału przedszkolnego i klasy 1

• Od 1 lutego do 8 lutego 2021 r. złożenie wniosku o przyjęcie do szkoły oraz oddziału przedszkolnego.
Rekrutacja do przedszkoli
Rekrutacja do szkół podstawowych

• 24 lutego 2021 r. zostaną wywieszone w placówkach listy wszystkich dzieci zakwalifikowanych.
  • 4 marca 2021 r. zostaną wywieszone w placówkach listy wszystkich dzieci przyjętych i nieprzyjętych.
  • Od 8 do 10 marca 2021 r. będzie można złożyć wniosek w ramach rekrutacji uzupełniającej https://uzupelniajaca-sp-kalisz.nabory.pl/
  • 22 marca 2021 r. zostaną wywieszone w placówkach listy wszystkich dzieci zakwalifikowanych.
  • 29 marca 2021 r. zostaną wywieszone w placówkach listy wszystkich dzieci przyjętych i nieprzyjętych.
Potwierdzenie woli nauki w placówce w związku z zakwalifikowaniem kandydata w drodze rekrutacji elektronicznej odbywa się wyłącznie poprzez kliknięcie przycisku, który pojawi się po zalogowaniu rodzica do systemu.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły.

Ulotka informacyjna – czytaj dokument

ZAPRASZAMY do klasy  7 dwujęzycznej

Zapraszamy również uczniów chętnych do rozpoczęcia nauki w roku szkolnym 2021/22 w klasie 7 dwujęzycznej.

• Od 4 maja do 21 maja 2021 r. przyjmowanie zgłoszeń lub wniosków o przyjęcie do oddziału dwujęzycznego
  • 2 lipca 2021 r. zostaną wywieszone w placówkach listy wszystkich dzieci zakwalifikowanych

By dowiedzieć się, jak wygląda nauka w zespole dwujęzycznym, należy klikać na poszczególne przedmioty w planie lekcji, a potem w pulsujące elementy: https://view.genial.ly/60412ba4b965e10d64c6d45c/interactive-content-zapraszamy-do-sp-3-w-kaliszu

REGULAMIN REKRUTACJI DO KLAS 7 DWUJĘZYCZNYCH
W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu (62) 767-67-47 oraz osobiście w sekretariacie szkoły.
W pierwszej kolejności przyjmowani są uczniowie z obwodu.  Przy rekrutacji do klas dwujęzycznych nie obowiązuje rejonizacja.
Obwód szkoły

ul. Parczewskiego Alfonsa zakres nr: od 5 do 10, ul. Babina zakres nr: od 12 do 19, ul. Browarna cała ulica, ul. Ciasna cała ulica, ul. Franciszkańska cała ulica, ul. Chopina Fryderyka zakres nr: od 1 do 23, ul. Narutowicza Gabriela cała ulica, ul. Garbarska cała ulica, ul. Główny Rynek cała ulica, ul. Kadecka cała ulica, ul. Kanonicka cała ulica, ul. Kazimierzowska cała ulica, ul. Kolegialna cała ulica, ul. Łazienna cała ulica, ul. Mariańska cała ulica, ul. Nowy Rynek cała ulica, ul. Piekarska cała ulica, ul. Piskorzewie zakres nr: od 1 do 7 (tylko nieparzyste), ul. Piskorzewie zakres nr: od 2 do 4 (tylko parzyste), ul. Piskorzewska cała ulica, ul. Przechodnia cała ulica, ul. Rzeźnicza cała ulica, ul. Sukiennicza cała ulica, ul. Śródmiejska zakres nr: od 1 do 25 (tylko nieparzyste), ul. Śródmiejska zakres nr: od 2 do 16 (tylko parzyste), ul. Targowa cała ulica, ul. Wodna zakres nr: od 1 do 7, ul. Złota zakres nr: od 1 do 29 (tylko nieparzyste), ul. Złota zakres nr: od 2 do 20 (tylko parzyste), Aleja Wojska Polskiego zakres nr: od 115 do 151 (tylko nieparzyste).

Film promujący szkołę pt.: Zobacz co Sherlock Holmes odkrył w naszej szkole – czerwiec 2017