Tydzień Dobrych Myśli z klasami 6a i 8b

Archiwum kategorii: Aktualności

Ostatni tegoroczny Tydzień Dobrych Myśli odbywał się pod hasłem: „Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować.” W ramach tej akcji klasy 6a i 8b zaproponowały wszystkim uczniom przedstawienie własnej gwiazdy, a następnie stworzenie klasowej galerii gwiazd. Na plakacie każda klasa zamieszczała informacje o swoich gwiazdach: kim są, co robią, jak wyglądają. Okazało się, że największymi wzorami i idolami byli sportowcy i piosenkarze. Szczególnie miło było zobaczyć, kiedy niektórzy uczniowie wymieniali jako wzór mamę, tatę, starszego brata czy siostrę lub nauczycieli. Klasy 6-8 opracowywały drogę do gwiazd. Ich zadaniem było wybranie wspólnego celu oraz przedyskutowanie  w gronie koleżanek i kolegów jak go osiągnąć poprzez opracowanie drogi do osiągnięcia sukcesu.

Poprzednia aktualność
Lekcja tenisa
Następna aktualność
Z ratuszowej wieży