Zuchowe barwy jesieni

Archiwum kategorii: 3KGZ MIEJSKIE WIEWIÓRECZKI

Przyszedł jesienny czas, w naszej szkolnej zuchówce zapanował również taki klimat. Podczas zbiórki przywitaliśmy się naszą piosenką – już każdy zuch z 3KGZ ją zna i świetnie do niej tańczy. Następnie dzieci powtórzyły sobie prawo zucha, a po wykonaniu prac plastycznych związanych z jesienią udowodniły, że jedno z praw stosują na co dzień: ,,Zuch pamięta o swoich obowiązkach”. Uczniowie chętnie posprzątali po zbiórce. W kręgu rady omówiliśmy zadania, jakie będziemy wykonywać na najbliższych zbiórkach ,,Barwy jesieni”.
Dzieci przygotowują się do otrzymania znaczka i legitymacji zucha. Czuwaj!

 

Poprzednia aktualność
Apteczka pierwszej pomocy emocjonalnej
Następna aktualność
18 października - Europejski Dzień Przeciwko Handlowi Ludźmi i Niewolnictwu