„Live Classes” – cenne lekcje

Archiwum kategorii: Aktualności

Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 3 im. J. Słowackiego uczestniczą w wyjątkowym, międzynarodowym projekcje wydawnictwa Longman i BBC pt. Live Classes.
Ten unikalny, eksperymentalny na całym świecie projekt daje uczniom cenną możliwość wejścia do dynamicznej, globalnej klasy i uczenia się z innymi nastolatkami z całego świata m.in. z Hiszpanii, Rosji, Japonii, Rumunii, Ukrainy, Słowacji i z innych krajów. Lekcje prowadzone są w języku angielskim przez doskonałych nauczycieli języka angielskiego. Uczniowie spotykają się z innymi grupami z różnych części świata dołączając do tego samego wydarzenia na żywo. Nauka online daje młodzieży dodatkową, cenną umiejętność na całe życie.
Na zakończenie roku szkolnego uczniowie otrzymają certyfikaty Pearson & BBC Live Classes International Student. Projekt będzie kontynuowany w następnym roku szkolnym, szczególnie w klasach dwujęzycznych.

http://www.faktykaliskie.pl/wiadomosci/spoleczne/uczniowie-kaliskiej-trojki-ucza-sie-z-mlodzieza-z-calego-swiata-zdjecia,3718.html

https://www.calisia.pl/articles/live-classes-w-trojce

https://www.kalisz.pl/dla-mieszkanca/aktualnosci/edukacja/live-classes-w-trojce,13151

Poprzednia aktualność
Szkolny Dzień Matematyki
Następna aktualność
VII Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej