Wizyta w Domu Dziecka

Archiwum kategorii: Aktualności

W  dniu 18 XII 2018 r. uczniowie klasy 5a: Wiktoria Rokoszewska, Natalia Cajdler, Julia Plucińska, Martyna Kosińska, Nadia Sergiel, Marysia Denuszek, Miłosz Stefani, Kamil Abbasi, Tobiasz Łazarek pod opieką pani Pauliny Okrasy i pani Elżbiety Grzesiak odwiedzili wychowanków Domu Dziecka w Kaliszu. Piątoklasiści wystawili wówczas przedstawienie kukiełkowe pt. ,,Brzydkie kaczątko” na podstawie baśni Hansa Christiana Andersena. Stało się ono pretekstem do rozmowy o właściwym odnoszeniu się do innych, tolerancji, życzliwości. Podczas spotkania  nie zabrakło też wspólnego kolędowania i życzeń z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Dzieci otrzymały również upominki i słodycze podarowane przez społeczność Szkoły Podstawowej Nr 3, ze szczególnym wyróżnieniem Samorządu Uczniowskiego. Wizyta przebiegła w miłej, wesołej atmosferze.

Poprzednia aktualność
Godzina Kodowania
Następna aktualność
Podsumowanie projektu ZDROWA JA