Podsumowanie projektu ZDROWA JA

Archiwum kategorii: Aktualności

 Z przyjemnością ogłaszamy, że projekt „ZDROWA JA”, który realizowany był w szkole od września 2017 roku, dobiegł właśnie końca.

Serdecznie dziękujemy szkolnym koordynatorom programu – dyrektorom oraz nauczycielom i pielęgniarkom za zaangażowanie i wsparcie, bez którego sukces, będący udziałem wszystkich, nie miałby miejsca. Państwa praca motywowała nas do wytrwałości w realizacji projektu oraz była światełkiem w tunelu biurokratycznych przeciwności.

Dziękujemy naszym DZIEWCZĘTOM, dzielnym 15-latkom, które wytrwale znosiły wyzwania, jakie przynosił program. Mamy nadzieję, że podejmowane w nim działania przyczynią się do trwałej zmiany stylu życia oraz że wiedza dotycząca zdrowia i zachowań prozdrowotnych będzie solidną bazą do zdrowej przyszłości Waszej i Waszych bliskich.

  • W projekcie wzięło udział 1200 dziewcząt z 48 szkół.
  • Razem, w okresach pomiarowych dziewczęta zrobiły 2 464 418 316 kroków.
  • Przygotowały 24 lekcje dotyczące zdrowego życia.
  • Wzięły udział w 192 warsztatach o tematyce prozdrowotnej.
  • Instytut Matki i Dziecka przeszkolił w projekcie 98 nauczycieli i 48 pielęgniarek.

 

Jesteście dla nas inspiracją do dalszego tworzenia działań w środowisku szkolnym.

„ZDROWA JA” – „ZDROWI MY”

 

   Zespół projektu „ZDROWA JA”

Instytut Matki i Dziecka w Warszawie

 

Plik 1

Plik2

Poprzednia aktualność
Wizyta w Domu Dziecka
Następna aktualność
Zajęcia biblioteczne