I Gimnazjalny Turniej Piłki Nożnej w Śródmieściu

Archiwum kategorii: Współpraca z KKS

W sobotę 28 kwietnia na boisku naszej szkoły odbyły się zawody dla uczniów kaliskich gimnazjów nr 2 i nr 3 w konkurencjach związanych z piłką nożną. I Gimnazjalny Turniej Piłki Nożnej Śródmieście Górą zorganizowany został przy współpracy Rady Osiedla ŚRÓDMIEŚCIE I i Gimnazjum nr 2 im. Juliusza Słowackiego w Kaliszu.

Turniej składał się z dwóch części – trzy mecze pięcioosobowych drużyn, złożonych z przedstawicieli każdego z trzech roczników gimnazjalnych oraz konkurencji towarzyszących. Organizatorzy przygotowali cztery konkursy: rzuty karne, strzały z połowy boiska do pustej bramki (bez kontaktu piłki z podłożem), strzały do celu, a także konkurs żonglerki piłki dowolną częścią ciała oprócz ręki.

Relacja z zawodów oraz galeria na stronach portalu CALISIA

Poprzednia aktualność
Młody obywatel – prezentacja projektu w Warszawie
Następna aktualność
Ze zmiennym szczęściem …