Zakończenie roku szkolnego

Archiwum kategorii: Aktualności

Punktualnie o 8.00 dzwonek w klasach IV-VII zabrzmiał dziś po raz ostatni w tym roku szkolnym. Podczas uroczystego zakończenia pani dyrektor wręczyła nagrody uczniom wyróżnionym w nauce, którym serdecznie gratulujemy zapału, wytrwałości i zdolności. Zachęcamy wszystkich do podjęcia ,,naukowego” wyzwania w przyszłym roku.

Kolejną uroczystością tego dnia było zakończenie roku w klasach trzecich. Dla trzecioklasistów to także finał doświadczeń z pierwszego etapu edukacyjnego, pożegnanie z wychowawczynią, a od września nowe przedmioty, nauczyciele i wyższe piętra szkoły. Wzruszające pożegnanie z tym, co znane, bezpieczne, sprawdzone i z ukochaną panią dokumentują poniższe zdjęcia. Obiecujemy, że nauka w czwartej klasie także będzie odbywać się z uśmiechem! Teraz jednak czas na upragniony odpoczynek i zasłużone WAKACJE!!! Niech będą bezpieczne, szczęśliwie i pełne niezapomnianych wrażeń.

ZŁOTA 10 klas I- III

https://www.facebook.com/szkolapodstawowa3.kalisz/videos/476716241509658/

https://www.facebook.com/szkolapodstawowa3.kalisz/videos/8049970761682208/

Poprzednia aktualność
Koncert DZIECI-RODZICOM i pożegnanie absolwentów
Następna aktualność
OGŁOSZENIE O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO