„ZRÓB TO SAM”

Archiwum kategorii: Aktualności, Doradztwo zawodowe

W dniach 27 i 28 maja uczniowie klasy 8 wzięli udział w warsztatach zawodowych. Fundacja ,,RIKO” we współpracy z Miastem Kalisz oraz Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu zaprosiła do udziału w warsztatach pn. ,,ZRÓB TO SAM”, które odbyły się w wybranych szkołach na terenie Kalisza. Celem cyklu ,,ZRÓB TO SAM” było aktywizowanie przyszłych uczniów szkół średnich na zasadzie zajęć praktycznych połączonych z zabawą i rozwojem pasji oraz talentów. Nasi ósmoklasiści uczestniczyli w warsztatach samochodowych obejmujących wspólną naukę wymiany koła, prostych napraw samochodowych, motocyklowych czy elektronicznych oraz warsztatach gastronomicznych polegających na wspólnym gotowaniu, np. prawdziwego włoskiego spaghetti, przygotowaniu dwóch deserów: tiramisu i panna cotty czy rozwiązywaniu zagadek kulinarnych.

Poprzednia aktualność
PRZEDSZKOLAKI RODZICOM
Następna aktualność
Piotr zwycięzcą XXIII Konkursu Recytatorskiego "STROFY NAD PROSNĄ"