Sofiia w finale „Gry o złoty fortepian”

Archiwum kategorii: Aktualności

22 marca uczennica klasy 8a, Sofiia Trubitsyna uczestniczyła w prestiżowym konkursie muzycznym „Gra o złoty fortepian”, organizowanym przez jedyną taką szkołę w Polsce – Technikum Budowy Fortepianów im. Gustawa Arnolda Fibigera w Kaliszu w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Kaliszu. Sofiia przeszła wcześniejsze wstępne eliminacje i zakwalifikowała się do II etapu konkursu. Wykonując cover utworu z repertuaru Lany Del Rey, przeszła do III etapu i finału konkursu. W finale wystąpiła wraz z grupą instrumentalno – wokalną Tajną Bandą Fibigera, wykonując utwór z dwóch obowiązujących – ,,Takie Tango”. Wygranym oraz wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za niesamowite emocje

Poprzednia aktualność
Co w nas drzemie?
Następna aktualność
II Międzyszkolny Przegląd Piosenki Ludowej ,,Maryneczka”