II Międzyszkolny Przegląd Piosenki Ludowej ,,Maryneczka”

Archiwum kategorii: Aktualności

W dniu 22.03.2024r. uczennice: Antonina Wieruszewska (3b), Pola Wojtkowiak (2a) oraz dziewczynki z Zespołu Wokalnego Szkoły Podstawowej nr 3 w składzie: Amelia Światła, Lena Kowalska (2a) oraz Julia Michalska i Weronika Berczyńska (2b) reprezentowały naszą szkołę na II Międzyszkolnym Przeglądzie Piosenki Ludowej ,,Maryneczka” pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kalisza, Krystiana Kinastowskiego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Kaliszu. Uczestnicy wystąpili w trzech kategoriach: solista, zespół wokalny oraz zespół wokalno-taneczny. Poziom artystyczny tego wydarzenia był bardzo wysoki, a nasze dzielne uczennice sprostały temu wyzwaniu. Zarówno naszym reprezentantkom, jak i pozostałym uczestnikom, którzy wywodzili się ze szkół kaliskich oraz podkaliskich, życzymy samych muzycznych sukcesów.

Poprzednia aktualność
Sofiia w finale "Gry o złoty fortepian"
Następna aktualność
Przedszkolaki w Zagrodzie Białego Króliczka