Uczniowie 4a z wizytą u Wiceprezydenta Miasta Kalisza

Archiwum kategorii: Aktualności

W poniedziałek, 13 listopada uczniowie klasy 4a mieli okazję spotkać się z Panem Grzegorzem Kulawinkiem, Wiceprezydentem Miasta Kalisz. Niezapomniane wydarzenie odbyło się w Ratuszu. W prezydenckim gabinecie Pan Kulawinek opowiedział m.in. o zarządzaniu, określonych zadaniach i obowiązkach, które wykonuje.Dzieci usłyszały odpowiedzi na wiele nurtujących je pytań. Spotkanie i rozmowa przebiegły w miłej, serdecznej atmosferze. Na koniec wizyty zrobiono pamiątkowe fotografie, uczniowie otrzymali pyszne przekąski – kaliskie andruty, a Panu Wiceprezydentowi ofiarowano wykonany ołówkiem portrecik wraz z podziękowaniem. Klasa do szkoły wróciła zadowolona i pełna wrażeń. Dziękujemy rodzicom uczniów: Pani Kurzawie i Pani Zielińskiej za zaangażowanie się w organizację wyjścia.

Poprzednia aktualność
POLSKA NIEPODLEGŁA
Następna aktualność
"Mały Książę"