#BeActive

Archiwum kategorii: Aktualności

Europejski Tydzień Sportu (23-30.09) rozpoczęliśmy rajdem rowerowym, który połączyliśmy z marszem nordic walking w ramach Biegów Winiarskich. Każdego dnia na lekcjach wychowania fizycznego rozgrywaliśmy inne konkurencje sportowe. Klasy 1-3 spędzały czas na zabawach ruchowych na świeżym powietrzu, na placu zabaw i siłowni zewnętrznej. Czwartoklasiści wzięli udział w klasowym trójboju na wesoło i zabawach z piłką koszykową. Uczniowie z oddziałów 5-6 rozegrali turnieje w dwa ognie, natomiast zespoły 7a i 7b mecze piłki siatkowej i piłki nożnej. Klasa ósma ćwiczyła umiejętności techniczne w grach zespołowych. Wszystkie nasze aktywności odbyły się pod hasłem #BeActive, oczywiście z pełnymi zaangażowania uśmiechami na twarzach uczniów.

http://www.facebook.com/szkolapodstawowa3.kalisz/videos/558851986379170

Poprzednia aktualność
Kaliskimi śladami Stefana Szolca - Rogozińskiego
Następna aktualność
42. Międzynarodowy Bieg Uliczny Ptolemeusza