Pożegnanie uczniów klas ósmych

Archiwum kategorii: Aktualności

Pantha rei – wszystko płynie. Czas też płynie, goniąc nieskończoność, bo jak pisała poetka ,,Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy”. Dla ósmoklasistów nadszedł czas pożegnania szkoły podstawowej. Zanim jednak opuścili jej mury, uroczyście przekazali sztandar SP3 oaz symbole edukacji: klucz do wiedzy, kaganek oświaty, szkolną tarczę młodszym kolegom i koleżankom, podkreślając, że to od uczniów klas siódmych – jako najstarszym roczniku – spocznie największa odpowiedzialność za losy szkoły. Uroczystość była też okazją do podsumowań. Dyrekcja wręczyła odznaki Słowackiego za postępy dydaktyczne oraz działalność na rzecz szkoły i ogłosiła Złotą Dziesiątkę – tradycyjną w SP3 listę dziesięciu uczniów szkoły, którzy nie tylko odznaczają się wysoką średnią ocen, ale także angażują się społecznie. Uczniem roku 2022/23 został Jan Sztandera z klasy 8a. Po wręczeniu nagród i dyplomów nastąpiła część artystyczna.

Poprzednia aktualność
Wyprawka pierwszoklasisty
Następna aktualność
KONCERT DZIECI RODZICOM