Podsumowanie Tygodnia Zdrowia z „Trójką”

Archiwum kategorii: Aktualności

28 października 2022 roku, w ostatnim dniu Tygodnia Zdrowia z ,,Trójką” pod patronatem Prezydenta Miasta Kalisza Pana Krystiana Kinastowskiego, został przeprowadzony test o zdrowiu. Wzięli w nim udział przedstawiciele ze szkół: SP1, SP3, SP7, SP9, SP10, SP17.

Po konkursowych zmaganiach jego uczestnicy mogli przyjrzeć się niecodziennym pokazom chemicznym z użyciem suchego lodu.

Uroczyste zakończenie IX edycji Tygodnia Zdrowia z ,,Trójką , którego organizatorem była Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Juliusza Słowackiego w Kaliszu we współpracy z Radą Osiedla „Śródmieście I”, odbyło o godz.10.00 w sali gimnastycznej. Pani Elżbieta Czuba, starszy wizytator Delegatury w Kaliszu Kuratorium Oświaty w Poznaniu, Pan Eskan Darwich, wiceprzewodniczący Rady Miasta Kalisza i pan Paweł Michalski w imieniu sponsorów wręczyli nagrody laureatom i uczniom wyróżnionym w poszczególnych konkursach: kulinarnym dla klas I-III, kulinarno-fotograficznym pn. ,,Śniadanie dla Malucha. Nasze zdrowe i kolorowe śniadanie”, na plakat promujący zdrowie, na ilustrację do wiersza „Na zdrowie” Barbary Lewandowskiej, na piramidę 3D i w quizie pt. ,,Zdrowie- Twój największy skarb”. 

Serdecznie dziękujemy  wszystkim sponsorom za ufundowane upominki :

Zarządowi Fermy Drobiu Woźniak, Panu Janowi Pazdeckiemu, właścicielowi firmy Inter Tab, Panu Pawłowi Michalskiemu z firmy Usługi Gastronomiczne ,,Pablo”, Panu Mariuszowi  Ramskiemu z Biura Bezpieczeństwa Pracy i Ochrony P.Poż. ERGON oraz firmom Aroma CAR i Aster Consulting.

Finalną uroczystość uświetniono piosenką i tańcem w wykonaniu uczniów SP3. Puchar Prezydenta Miasta Kalisza otrzymały Szkoła Podstawowa nr 9 im. 25 Dywizji Piechoty Kaliskiej i Niepubliczne Przedszkole „Pluszaki”- grupa „Wiewiórki”.  Sponsorzy ufundowali dodatkowe puchary, doceniając zaangażowanie uczniów kaliskiej „Trójki” , już po raz dziewiąty promujących prozdrowotne postawy.

Zapraszamy za rok na jubileuszową X edycję Tygodnia Zdrowia z „Trójką”.

https://www.kalisz.pl/dla-mieszkanca/aktualnosci/edukacja/zdrowo-z-trojka,53520

Poprzednia aktualność
Wyniki konkursu wiedzy o zdrowiu
Następna aktualność
Lampiony