Srebrna drużyna

Archiwum kategorii: Aktualności

W dniu 22.10.2022 roku w hali sportowej przy SP 1 w Kaliszu odbył się II turniej „Aktywna młodzież przyszłością Śródmieścia”. Organizatorzy imprezy to: Szkoła Podstawowa nr 1 im. Konstytucji 3 Maja w Kaliszu, Rada Osiedla Śródmieście I i lI w Kaliszu, Radny Rady Miasta Kalisza Eskan Darwich. W zmaganiach udział wzięli reprezentanci kaliskich szkół podstawowych w składzie:

• Szkoła Podstawowa nr 3;

• Szkoła Podstawowa nr 12;

• Szkoła Podstawowa nr 16;

• Szkoła Podstawowa nr 1.

Każdy zespół rozegrał po 3 mecze w fazie zasadniczej turnieju, po czym wyłonione zostały dwie drużyny, które zaprezentowały się w finale – byli to zawodnicy naszej szkoły i zespół z SP16. Nasi uczniowie: Olivier Golba, Michael Golba, Grzegorz Szczęsny, Szymon Ratajczyk, Michał Strzałka, Wiktor Bazan oraz Igor Słupski wywalczyli srebrny medal. Serdecznie gratulujemy, chłopaki!

Każdy z uczestników turnieju otrzymał pamiątkowy medal, a najlepsi i wyróżniający się zawodnicy nagrody sportowe ufundowane przez Radę Osiedla Śródmieście I w Kaliszu oraz Radę Osiedla Śródmieście II w Kaliszu. Gościem honorowym na turnieju był Pan Grzegorz Kulawinek wiceprezydent Miasta Kalisza.

Zdjęcia pochodzą ze strony Eskan Darwich, radny Rady Miejskiej Kalisza

Poprzednia aktualność
,,Poznaj Wodór Roadshow 2022”
Następna aktualność
Wyniki konkursów plastycznego i kulinarno-fotograficznego w ramach TZ z "Trójką"