Światowy Dzień Zwierząt

Archiwum kategorii: Aktualności, Wolontariat

Wolontariuszki i wolontariusze z SP3 uczestniczyli dziś w Galerii Amber w festynie organizowanym przez ZBK – Zwierzęcy Bank Karmy z okazji Dnia Zwierząt. Zbierali pieniądze na żywność dla bezdomnych psów i kotów, z przeznaczeniem na ten cel sprzedawali też własne rękodzieło. Dzięki ich zaangażowaniu i sercu szkole wspólnie z ,,Pełną Michą” udało się zrobić dużo dobrego. Naszym uczennicom i uczniom pasji gratulował osobiście prezydent Grzegorz Kulawinek.

Akcją z ramienia zarządu fundacji Zwierzęcy Bank Karmy kierowała pani Joanna Hajdziony, mama Wirginii z klasy 6a. Bardzo dziękujemy miłośniczkom i miłośnikom zwierząt za poświęcony czas, pożytecznie spędzoną sobotę. Doceniamy Waszą empatię dla bezbronnych czworonogów.

Poprzednia aktualność
Noc Zawodowców - gra Zespołowa „Zawodowy Expres”
Następna aktualność
Pomocne ćwiczenia