Dzień bez plecaka

Archiwum kategorii: Aktualności

W tym tygodniu uczniowie klas 0-3 utrwalali sobie wiadomości na temat zwiastunów wiosny. Poznali nazwy kwiatów, jakie zakwitają o tej porze roku, wymieniali ptaki, które wracają do Polski, omawiali, jakie inne zmiany zachodzą w przyrodzie oraz rozmawiali o tradycjach witania wiosny. Wszystkie ciekawostki zostały utrwalone poprzez gry i zabawy interaktywne, kodowanie, prace plastyczne i techniczne. Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami zaprosił w piątek całą społeczność szkolną do zabawy ,,Dzień bez plecaka”. Było wesoło, bo swoje podręczniki oraz przybory i starsi, i młodsi poprzynosili w walizkach, koszykach, garnkach, kartonach, torbach ekologicznych, pojawił się nawet kosz na pranie. Uśmiechu oraz słonecznej, wiosennej pogody nie brakowało zarówno za oknem, jak i w sercu.

Poprzednia aktualność
Dzień Liczby Pi
Następna aktualność
Twórcze warsztaty