Pomoc uchodźcom z Ukrainy

Archiwum kategorii: Aktualności

Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Kaliszu postanowiła dołączyć do organizowanej przez kaliską Fundację CHOPS akcji pomocy ofiarom wojny – uchodźcom z Ukrainy 💙💛 . Potrzebne będą: środki czystości (szampony, mydła, płyny do dezynfekcji, pianki do golenia, pasty do zębów, ręczniki itp.) oraz żywność z dłuższym terminem przydatności (konserwy, ryż, makarony, zupki instant, dżemy, gotowe dania w słoikach typu fasolka po bretońsku, kaszki dla małych dzieci, mleko w proszku itp.).

💙💛 Chętnych prosimy o przynoszenie ww. produktów do szkoły i umieszczenie ich w postawionym przy portierni (przy wejściu do budynku) pudle z napisem ,,Pomoc uchodźcom z Ukrainy”. Można je także zostawić w klasie II6.

Akcja potrwa przez cały najbliższy tydzień – od 28.02 do 04.03.

Liczymy na Waszą pomoc.#fundacjaCHOPS#kaliszdlaukrainy#napomocukrainie

Poprzednia aktualność
Dzień Dinozaura
Następna aktualność
GŁOSUJMY na 3a