Gratulacje dla Wojtka

Archiwum kategorii: Aktualności

Serdecznie gratulujemy Wojciechowi Chudziakowi z klasy 8a, zdobywcy wyróżnienia w XX REJONOWYM PRZEGLĄDZIE MONODRAMÓW.

Zaplanowany na 24 października 2020 roku XX REJONOWY PRZEGLĄD MONODRAMÓW został z powodu pandemii rozstrzygnięty z dużym opóźnieniem.
Jury w składzie: Kamila Kiermasz, Barbara Wąsik oraz Bożena Bochen oceniło przygotowane prezentacje na podstawie przesłanych nagrań wideo. Przyznano nagrody i wyróżnienia w trzech kategoriach wiekowych. Dzięki protokołowi pokonkursowemu nadesłanemu dziś do naszej szkoły przez organizatorów corocznego przeglądu wiemy, iż w najstarszej kategorii najwyższą nagrodą było wyróżnienie dla naszego Wojtka. Jury wyraziło uznanie dla zaangażowania wykonawców i ciekawych propozycji interpretacyjnych. Komisja artystyczna podkreśliła, że mimo trudnych warunków, udało się twórcom, opiekunom, reżyserom, małym aktorom i zapewne domownikom stworzyć niezwykle interesujące spektakle. Jury dziękuje wszystkim za przygotowanie prezentacji konkursowych, a wykonawcom życzy wytrwałości w doskonaleniu umiejętności warsztatowych i podejmowaniu kolejnych wyzwań artystycznych.
Wszyscy uczestnicy przeglądu oraz ich opiekunowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz książki, a laureaci nagrody książkowe. Zostaną one dostarczone do szkół, z których wywodzą się uczestnicy konkursu.

Poprzednia aktualność
HODOWLA FASOLI W KLASIE III
Następna aktualność
Podsumowanie XII edycji EkoKonkursu