„Najlepszym lekarstwem, którego nie sposób przedawkować jest życzliwość dla drugiego człowieka.”

Archiwum kategorii: Aktualności

W mijającym Tygodniu Dobrych Myśli uczniowie naszej szkoły skupili się na życzliwych działaniach. Postanowili też podjąć się bardzo trudnego zadania – odnalezienia w zespołach klasowych i w samych sobie cech, akcji i reakcji, które można nazwać życzliwymi. W ramach Światowego Dnia Życzliwości klasy I a i VII b zaprosiły  zespoły klasowe do wykonania następujących zadań: plakatu obrazującego dobre cechy klasy oraz umieszczenia na liściach i słoneczkach sentencji o życzliwości. W dniu Światowego Dnia Życzliwości w czasie przerw uczniowie wraz z nauczycielami zawieszali swoje  sentencje na wspólnym drzewie  znajdującym się na głównym holu. Zgromadzone hasła odczytywali również rodzice. Z zadania najlepiej wywiązały się dwa zespoły klasowe: 3b  pod opieką  wychowawczyni  pani Pauliny Wenzel oraz kl. 6a pod opieką  pani Katarzyny Skonieczej. Wszystkim serdecznie dziękujemy i życzymy nieustannego doświadczania życzliwości przez cały rok.

Poprzednia aktualność
„W krainie leśnej muzyki”
Następna aktualność
Pluszowy Miś - zawsze na czasie