Podsumowanie akcji „Czytaj codziennie ze słodziakami” w klasie II b

Archiwum kategorii: Aktualności, Biblioteka

W środę, 20 listopada w bibliotece szkolnej wśród uczniów klasy II b została podsumowana akcja „Czytaj codziennie ze słodziakami”. Dzieci codziennie, przynajmniej po 10 minut, przez 21 dni czytały wybrany przez siebie tekst. Nauczyciel – wychowawca, aby zmotywować swoich wychowanków, podarował każdemu drugoklasiście album, w którym rodzic każdego dnia potwierdzał podpisem pracę dziecka. W nagrodę uczeń otrzymywał specjalną naklejkę – nagrodę słodziaka. Po zebraniu wszystkich naklejek mali czytelnicy otrzymali gratulacje, dyplomy za aktywny udział w akcji oraz nagrody książkowe. Dodatkowo każde dziecko dostało zakładkę do książki z motywem słodziaków, co z pewnością będzie zachęcało do dalszego, systematycznego czytania.

Poprzednia aktualność
Konkurs Pięknego Czytania pt. "Słowacki dzieciom"
Następna aktualność
„W krainie leśnej muzyki”