BEZPIECZNE WAKACJE

Archiwum kategorii: Aktualności

Już wkrótce wakacje, na które z wielką niecierpliwością czekają dzieci. Mając na uwadze bezpieczeństwo najmłodszych, w naszej szkole odbyło się spotkanie z funkcjonariuszką Straży Miejskiej panią Anitą Bugajny. W trakcie spotkania uczniowie dowiedzieli się jak bezpiecznie zachowywać się podczas nadchodzących wakacji. Dzieci wspólnie z funkcjonariuszką przypomniały sobie, jak bezpiecznie poruszać się po drodze oraz spędzać czas wolny na placu zabaw, przy akwenach wodnych i innych miejscach na świeżym powietrzu. Mamy nadzieję, że przedwakacyjne spotkanie uchroni nasze dzieci przed różnymi zagrożeniami i pozwoli bezpiecznie spędzić wakacyjny czas.

Poprzednia aktualność
VI KALISKI MARSZ NORDIC WALKING - LAS WINIARY
Następna aktualność
Wyniki testu z języka angielskiego do klasy VII dwujęzycznej