VI KALISKI MARSZ NORDIC WALKING – LAS WINIARY

Archiwum kategorii: Aktualności

30 maja grupa 21 uczniów z naszej szkoły uczestniczyła, po raz kolejny w tym roku, w rekreacyjnym marszu nordic walking, który zorganizowano w ramach obchodów XI EUROPEJSKIEGO TYGODNIA SPORTU DLA WSZYSTKICH oraz XXV SPORTOWEGO TURNIEJU MIAST i GMIN. Tegorocznej imprezie przyświecało motto: „Sport to zdrowie, niech się każdy o tym dowie”. Marsz rozpoczął się w Leśnym Centrum Edukacyjnym „Las Winiarski” na ul. Lubelskiej w Kaliszu, a jego 4- kilometrowa trasa prowadziła malowniczymi  dróżkami leśnymi. Pomimo że impreza miała charakter rekreacyjny, nie zabrakło w niej sportowej rywalizacji. Każdy z uczestników po zakończeniu wędrówki otrzymał pamiątkowy medal.

Poprzednia aktualność
Wyróżnienie Alana w Rejonowym Konkursie Poetyckim
Następna aktualność
BEZPIECZNE WAKACJE