Moja praca – Moja przyszłość
Warsztaty w Gastronomiku

Archiwum kategorii: Aktualności

7 grudnia 2018 r. gościliśmy w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Janka Bytnara Rudego w Kaliszu. Uczestniczyliśmy w warsztatach Moja praca-moja przyszłość.  Program wydarzenia obejmował promocję oferty edukacyjnej Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich oraz  pracodawców reprezentowanych przez firmy Colian i Nestle,  warsztaty z doradztwa zawodowego – Zaprojektuj swoją przyszłość, przygotowane przez Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu. Mogliśmy też wziąć udział w warsztatach Sprawdź się w przyszłym zawodzie… Były to ćwiczenia dla uczniów, którzy chcą pracować jako kelner, kucharz, cukiernik, hotelarz, technik żywienia i usług gastronomicznych, technik obsługi turystycznej, technik technologii żywności, operator maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego. Wydarzenie zakończyło się degustacją przysmaków przygotowanych przez szkolne warsztaty ZSGH.

Poprzednia aktualność
TYDZIEŃ PRZYJAŹNI
Następna aktualność
Wieczorek poetycki przy świecach