O twórczości własnej w Klubie Książki

Archiwum kategorii: Aktualności, Biblioteka

Tematem poniedziałkowego spotkania Klubu Książki była „twórczość własna”. Uczestnicy mieli dowolność w wyborze i prezentacji stworzonych przez siebie „dzieł”. Omawialiśmy również źródła ich inspiracji, którymi były m.in.: własne doświadczenia, przeżycia, emocje, książki, gry komputerowe itd. Jednym z przykładów „twórczości własnej” były rysunki Adama Kalety z klasy 3d przedstawiające bohaterów The Legend of Zelda – gry komputerowej. Natomiast Sandra Adamek z klasy 3c wprowadziła nas już w świąteczny nastrój, szkicując Świętego Mikołaja. Okazuje się również, że nasi uczniowie piszą do szuflady. Bardzo dziękujemy Weronice i Maciejowi, którzy podzielili się z nami swoją twórczością. Trzeba mieć wiele odwagi, by na forum grupy mówić o swoich emocjach i uczuciach uwiecznionych w wierszach. Czekamy na więcej!

Poprzednia aktualność
Dzień Patrona
Następna aktualność
Życzliwi POMAGAJĄ