Odwiedziny Pani Muzyki 

Archiwum kategorii: Aktualności

II A świętowała dziś Międzynarodowy Dzień Muzyki. Był to miły dzień, dzięki któremu wspólne muzykowanie stało się świetną okazją do integracji klasy. Nie od dziś wiadomo, że muzyka jest dobra na wszystko. Pozwala zrelaksować się, rozwesela, łagodzi obyczaje, ale także rozwija zdolności nie tylko artystyczne, ale także matematyczne i językowe.

Dziś dzieci zmierzyły się z hasłowym zawrotem głowy,  podczas którego ze swoich ciał układały podane hasła. Uczniowie wykonywali instrumenty z materiałów recyklingowych, szukali zaginionych nutek, otrzymali wykreślankowe wyzwanie.  Dzień ten przyniósł wszystkim wiele wesołej i pożytecznej zabawy, a podczas muzycznego podsumowania, każdy otrzymał podziękowanie za uczestnictwo.

Poprzednia aktualność
Tysiąc powodów, by czytać - prosimy o Wasze głosy
Następna aktualność
Otwarte Mistrzostwa Miasta Kalisza w Lekkiej Atletyce