Tysiąc powodów, by czytać – prosimy o Wasze głosy

Archiwum kategorii: Aktualności
Nasza szkoła bierze udział w konkursie pt. Tysiąc powodów by czytać organizowanym przez sieć salonów Empik. Nagrodą jest pakiet 1000 książek, które wypełnią bibliotekę szkolną laureata. Zadaniem konkursowym było stworzenie plakatu zachęcającego dzieci do czytania książek. Uczniowie naszej szkoły podjęli wyzwanie i stworzyli różne prace, spośród których wybrana została jedna i zgłoszona do konkursu.  Jej autorkami są dwie uczennice z klasy 3d – Gabriela Janiak i Agnieszka Forysiak. 
Do wygranej naszej szkoły może się przyczynić każdy! Wystarczy, aby oddać głos na Szkołę Podstawową nr 3 w dniach od 1 do 21 października na stronie www.empik.com/biblioteki. Każdy może codziennie oddać jeden głos!
Poprzednia aktualność
Nasza wicemistrzyni
Następna aktualność
Odwiedziny Pani Muzyki