Środowa PRZEDSZKOLADA i czwartkowe konkursy

W środę, 16 maja 2018 r. na świeżym powietrzu na boisku szkolnym odbyła się PRZEDSZKOLADA. Mali goście zaprezentowali swoją prozdrowotną postawę na najwyższym poziomie podczas różnych konkurencji sprawnościowych. O dobre samopoczucie najmłodszych zadbał p. Olszyna, który zafundował przepyszne drożdżówki ze swojej piekarni. Zdrowe jajka (sponsor Fermy Woźniak) posłużyły do przygotowania smacznych babeczek z pastą jajeczną, które pomogły zregenerować siły przedszkolakom. Przysmaki zostały przygotowane przez p. Pawła Michalskiego i jego uczniów.

W czwartek uczniowie klas siódmych i gimnazjaliści sprawdzili swoją wiedzę, rozwiązując Quiz o zdrowiu. Rozstrzygnięty został również Konkurs plastyczny na najbardziej pomysłowy plakat o tematyce prozdrowotnej.

Poprzednia aktualność
"Roboty wesołe wspomagają szkołę"
Następna aktualność
Finał 168 godzin dla zdrowia z "TRÓJKĄ"