Sukces Gabrysi z klasy 3d

Archiwum kategorii: Aktualności

Praca Gabrysi Goździewicz wykonana w ramach V Ogólnopolskiego Konkursu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży Niebo w Kolorze – Spotkanie z Zorzą Polarną została zakwalifikowana na wystawę w Galerii Sztuki Dzieci i Młodzieży w Płocku. Wybrano  ją spośród 1605 nadesłanych  prac. Gratulujemy!

Konkurs został zorganizowany przez Polską Fundację Sportu i Kultury, Oddział w Płocku. Tegoroczny Festiwal stanowi kontynuację wieloletnich działań edukacyjno–artystycznych, które odbywają się pod patronatem honorowym Ambasady Szwecji, Ambasady Królestwa Norwegii, Ambasady Republiki Finlandii, a także Prezydenta Miasta Płocka oraz medialnym Magazynu Skandynawskiego Zew Północy. Partnerem Konkursu jest Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki, Galeria Sztuki Dzieci i Młodzieży.

Poprzednia aktualność
STYPENDIA MIASTA KALISZA IM ŚW. JANA PAWŁA II
Następna aktualność
Świetlica - szkolna przestrzeń wolnego czasu