Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2018

Archiwum kategorii: Aktualności, Wolontariat
3 601, 75 – to kwota, którą udało się zebrać wolontariuszom z naszej szkoły 14 stycznia 2018 r., podczas tegorocznej  akcji charytatywnej, która miała na celu  pozyskanie środków dla wyrównania szans w leczeniu noworodków.  W efekcie 26. Finału WOŚP planowane są zakupy  dla oddziałów podstawowych, m.in. nowoczesne inkubatory, aparaty do nieinwazyjnego wspomagania oddychania, stanowiska do resuscytacji noworodków, pompy infuzyjne, a także sprzęt diagnostyczny, jak chociażby specjalistyczne aparaty USG czy pulsoksymetry. 

Wszystkim ochotnikom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i poświęcony czas. Wcale nie tak łatwo było spędzić klika godzin na zewnątrz w to mroźne, niedzielne przedpołudnie.

Poprzednia aktualność
Smacznie i zdrowo! Nasi uczniowie to potrafią!
Następna aktualność
STYPENDIA MIASTA KALISZA IM ŚW. JANA PAWŁA II