Gratulacje dla pierwszoklasistów

Archiwum kategorii: Aktualności

2 listopada 2017 r. dzieci z klasy 1a i 1b dołączyły oficjalnie do grona kaliskich uczniów.  Podczas uroczystości w Auli WPA UAM w Kaliszu najmłodsi otrzymali specjalne dyplomy i gratulacje od Prezydenta Miasta Kalisza Grzegorza Sapińskiego.

Spotkanie w Auli im. prof. Jerzego Rubińskiego rozpoczął spektakl przygotowany przez grupę teatralną ,, Ta Strona” z Młodzieżowego Domu Kultury w Kaliszu z akompaniamentem zespołu muzyki dawnej Alla Semibreve pod kierunkiem Łukasza Pieniążka.

Później przyszedł czas na pasowanie kaliskich uczniów na pierwszoklasistów. Pierwszaki otrzymały specjalne dyplomy oraz upominki w postaci kolorowanek, kaliskich andrutów i odblaskowych worków Zdrowego Kalisza. Uczniowie zrobili sobie pamiątkowe zdjęcia z prezydentem, a na koniec zobaczyli ciekawy pokaz tańca ze święcącymi kulami.

Poprzednia aktualność
Dyniowa papieroplastyka 🎃🎃🎃
Następna aktualność
Maszerowali, by uczcić Narodowe Święto Niepodległości