Nasi grali na turnieju KKS Cup 2013

Archiwum kategorii: Współpraca z KKS

W minioną niedzielę (3 lutego) nie pierwszy raz w ostatnim czasie Międzyszkolna Hala Sportowa przy ulicy Długosza w Kaliszu przeżywała duże oblężenie. Powodem takiego stanu rzeczy było rozegranie kolejnej edycji turnieju KKS CUP 2013, który tym razem zgromadził na starcie dziesięć ekip występujących w kategorii Trampkarz Młodszy. W wielkim finale Poznaniak Poznań zwyciężył z Centrą Ostrów Wielkopolski 3-0 i triumfował w silnie obsadzonych wojażach halowych. Drużyny z naszej szkoły reprezentujące klub KKS Kalisz tym razem uplasowały się dość daleko. Pierwszy zespół Kaliskiego Klubu Sportowego zakończył imprezę na siódmym miejscu, natomiast młodzi kaliszanie z drugiej drużyny zajęli 10. miejsce. Wśród podopiecznych trenera Jakuba Szczepaniak na szczególne wyróżnienie zasłużyli Jakub Budrowski (1A) i Erwin Wasilewski (1A). Zawody odbywały się pod honorowym patronatem Dyrektor Gimnazjum nr 2 Kaliszu – Pani Katarzyny Garnuszewskiej-Goździewicz.

Pełna relacja z turnieju na stronach klubu KKS Kalisz

 

Poprzednia aktualność
Ze zmiennym szczęściem …
Następna aktualność
Młodzi znawcy Europy w Gimnazjum nr 2