Uczniowie i absolwenci naszej szkoły: Fabian Krasowski, Julia Więcek, Wirginia Hajdziony oraz Iga Purczyńska odebrali dzisiaj stypendia im. Jana Pawła II podczas uroczystości w Szkole Podstawowej nr 2 w Kaliszu. Wyróżnienia wręczał wiceprezydent Grzegorz Kulawinek wraz z przedstawicielami kapituły stypendialnej. Serdecznie gratulujemy!
Zdjęcie: www.kalisz.pl






















































