Wyróżnieni stypendium im. Jana Pawła II

Archiwum kategorii: Aktualności

Uczniowie i absolwenci naszej szkoły: Fabian Krasowski, Julia Więcek, Wirginia Hajdziony oraz Iga Purczyńska odebrali dzisiaj stypendia im. Jana Pawła II podczas uroczystości w Szkole Podstawowej nr 2 w Kaliszu. Wyróżnienia wręczał wiceprezydent Grzegorz Kulawinek wraz z przedstawicielami kapituły stypendialnej. Serdecznie gratulujemy!

Zdjęcie: www.kalisz.pl

Poprzednia aktualność
Barwy jesieni w zuchowym wydaniu
Następna aktualność
WIELKI DZIEŃ PIERWSZAKÓW