Uczymy się współpracy i autoprezentacji

Archiwum kategorii: Aktualności

Biologia w klasach siódmych to przede wszystkim anatomia człowieka. Za nami aparat ruchu. Na ostatnich lekcjach uczniowie pracowali w grupach, rozwijając umiejętność współpracy. Podsumowaniem była autoprezentacja, która uczy pewności siebie, radzenia sobie ze stresem oraz skutecznej komunikacji. Od dziś kości szkieletu osiowego, kończyn górnych i dolnych mamy w małym „paliczku”.

Poprzednia aktualność
Docenieni za pasję i zaangażowanie
Następna aktualność
Barwy jesieni w zuchowym wydaniu