ZIELONA PRZYGODA KLASY 7A

Archiwum kategorii: Aktualności

Ośrodek Michasiówka w Giewartowie położony nad Jeziorem Powidzkim był miejscem zielonej szkoły, w której w ostatnich dniach brała udział 7a. Klasa pod okiem nauczycieli oraz instruktorów integrowała się podczas rozmaitych zajęć: w parku linowym, w parku trampolin na wodzie, na torze przeszkód, podczas wycieczki na scooterach czy też gier zespołowych. Niezapomnianych wrażeń dostarczył zapewne taniec w pianie, tzw. piana show, a wykonanie koszulek tie dye zapewniło znakomitą pamiątkę. Do tego przez cały pobyt dużo rozmów, śmiechu i przeżyć, które już na zawsze pozostaną cudownymi wspomnieniami. Zabawa była wyśmienita! Za jej organizację uczestnicy wyjazdu wraz z wychowawczynią serdecznie dziękują rodzicom, a szczególnie pani Agacie Wolf.

Poprzednia aktualność
Ostatnia wspólna wycieczka ósmoklasistów
Następna aktualność
Wycieczka czwartoklasistów do Torunia