Do klasy czwartej z uśmiechem

Archiwum kategorii: Aktualności

Właściwie zagospodarowany czas wolny to ruch na świeżym powietrzu, zabawa z rówieśnikami i rodzicami oraz radość i zdrowie. O tych właśnie aspektach mogli się przekonać uczestnicy ogniska integracyjnego dla uczniów klas trzecich, którzy już od września będą czwartoklasistami. Zorganizowano je w ramach działań z innowacji ,,Do klasy czwartej z uśmiechem”. Spotkanie rozpoczęło się wspólną piosenką i zapoznaniem uczniów z przyszłymi wychowawcami. Dalej była wspólna zabawa sportowa – odwiedzając poszczególne stacje, uczniowie podejmowali w drużynach nietuzinkowe wyzwania sportowe. Rodzice zaangażowani w organizację zajęć dopingowali swoje pociechy. Następnie przyszedł czas na ognisko, a co za tym idzie pieczenie kiełbasek, chleba i pianek. Po czym wszyscy wrócili do zabaw integrujących. Była też okazja do wspólnych rozmów i małych planów na przyszły rok. Spotkanie minęło w miłej i sympatycznej atmosferze oraz dostarczyło wiele radości dzieciom, rodzicom i nauczycielom.

Poprzednia aktualność
Piracka przygoda w BIEGU URWISA
Następna aktualność
Ostatnia wspólna wycieczka ósmoklasistów