FESTYN Z OKAZJI DNIA DZIECKA

Archiwum kategorii: Aktualności

5 czerwca na terenie naszej szkoły został zorganizowany festyn z okazji Dnia Dziecka dla całej społeczności SP3, do której należą także rodzice. To dzięki ich decyzji podczas spotkania Rady Rodziców podjęto uchwałę o przekazaniu części składek na poczet przedsięwzięcia. Jak zawsze mogliśmy liczyć na partnerów szkoły: Pawła Michalskiego (Pablo), Mariusza Ramskiego (Ergom), Jana Pazdeckiego (Inter-Tab). Nasz pomysł wsparły także policja i straż miejska. Wszystkim zaangażowanym w to, aby impreza mogła się odbyć – pięknie dziękujemy! Najlepszym wyrazem wdzięczności były dziś jednak uśmiechy dzieci korzystających z atrakcji.

https://www.facebook.com/reel/1422408288410128

Poprzednia aktualność
Wirginia na podium w konkursie "Cztery pory roku z OZE"
Następna aktualność
Piracka przygoda w BIEGU URWISA