Co gramy na Dzień Mamy?

Archiwum kategorii: Aktualności

Dziś w naszej szkole odbył się międzyszkolny koncert z okazji Dnia Mamy i Taty. Na jednej scenie razem z uczniami z SP3 zaprezentowali się koledzy i koleżanki z zaprzyjaźnionych kaliskich szkół: ze Szkoły Podstawowej nr 2 grająca na pianinie Róża Kostyra, ze Szkoły Podstawowej nr 8 śpiewająca Marianna Tomczyk, ze Szkoły Podstawowej nr 13 grająca na gitarze i śpiewająca Małgorzata Bednarek, a także wokalistki ze Szkoły Podstawowej nr 22: Alicja Szczepaniak, Maja Kasprzak, Zofia Józefiak oraz Zofia Fabijan. Naszą szkołę reprezentowali: skrzypce – Zuzanna Kranc, flet prosty – Oliwier Janiak, wokal: Piotr Kowalski, Pola Wojtkowiak, Marta Ubych, Amelia Światła, Karolina Woźnica, Julia Michalska oraz Weronika Berczyńska. Wokalnie zaprezentowały się również klasy 0 oraz wokalno-tanecznie klasy II. Koncert poprowadziła Iga Purczyńska.

Poprzednia aktualność
,,Bezpieczne wakacje - płytka wyobraźnie to kalectwo"
Następna aktualność
PRZYGODA NA SAFARI