Dbamy o naszą planetę – projekt Laboratoria Przyszłości

Archiwum kategorii: Laboratoria Przyszłości

Dzień 22 kwietnia to Światowy Dzień Ziemi. Ziemia to nasz wspólny dom, więc dbanie o nią jest naszym wspólnym obowiązkiem. Uczniowie klasy 3b włączyli się w obchody tego święta i przez realizację zajęć o charakterze edukacyjno- ekologicznym z wykorzystaniem sprzętu z programu Laboratoria Przyszłości. W trakcie zajęć dzieci utrwaliły zasady zachowań proekologicznych – obejrzały prezentację, wykonywały prace plastyczno – techniczne oraz rozwiązywały quizy, układały puzzle i kodowały trasę dla ozobotów. Było też kodowanie na dywanie. Uczniowie pracowali w grupach, co dodatkowo zaktywizowało i zintegrowało zespół klasowy oraz pozwoliło na wszechstronny rozwój.

Poprzednia aktualność
DZIEŃ ZIEMI
Następna aktualność
TYDZIEŃ WIELOKULTUROWY - dzień czwarty