Nauczanie przez doświadczanie

Archiwum kategorii: Aktualności

Uczniowie klas czwartych i piątych po raz kolejny uczestniczyli w zajęciach na świeżym powietrzu. Edukacja outdoorowa to aktywna forma zajęć bazująca na doświadczaniu. Ma ona ogromny wpływ na kształtowanie człowieka, jego umiejętności miękkich, społecznych. Biorąc udział w grze parkowej ,,Przyjaciele lasu”, mogliśmy zauważyć interdyscyplinarność biologii, geografii, matematyki, techniki oraz zajęć wychowania fizycznego. Zajęcia muzealne pogłębiły naszą wiedzę z języka polskiego, historii oraz plastyki. Zwieńczeniem wizyty w przepięknym Gołuchowie był relaksacyjny spacer i obserwacja watahy dzików, stada danieli, żubrów oraz koni. Tym wydarzeniem zapoczątkowaliśmy świętowanie Dnia Ziemi, które przypada na 22 kwietnia.

Poprzednia aktualność
Mamy marzenia do spełnienia!
Następna aktualność
WODA - nasz największy skarb