Konkurs świetlicowy na wielkanocne ozdoby

Archiwum kategorii: Aktualności, Świetlica

27 marca w świetlicy szkolnej miał miejsce finał konkursu plastycznego zorganizowanego dla dzieci uczęszczających do świetlicy: ,,Ozdoba wielkanocna”. Wśród 14 wspaniałych prac jury postanowiło nagrodzić następujące osoby:

1. miejsce – Mikołaj Michalak (kl. 2b),

2. miejsce – Weroniki Kuc (kl. 3a)

3. miejsce – Emilia Rubas (2b).

Wyróżnione zostały prace trzech uczniów: Leona Kołodziejczaka (kl.1b), Alicji Kajser (kl. 2b) oraz Liwii Krawczyk (kl. 0b). Ozdoby będą cieszyły oko Pani Dyrektor, Pana Dyrektora, osób odwiedzających sekretariat oraz uczniów klas 1-3. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w konkursie i zachęcamy do uczestnictwa w kolejnych.

Poprzednia aktualność
Międzynarodowy Dzień Teatru
Następna aktualność
Wizyta wielkanocnego zająca