Siedem cudów świata oczami uczniów 3b

Archiwum kategorii: Aktualności

Siedem cudów świata starożytnego lub nowożytnego to temat idealny na zrobienie własnego lapbooka. Uczniowie klasy 3b podczas lekcji w minionym tygodniu realizowali temat o niezwykłych budowlach. Chętne dzieci pokusiły się o doczytanie informacji i stworzenie kreatywnej formy prezentacji, jaką jest lapbook. Powstały bardzo interesujące, barwne i pełne ciekawostek prace. Podczas prezentacji swoich lapbooków uczniowie byli zachwyceni kolorowymi zdjęciami, ciekawostkami i barwną oprawą. Każdy pomysł był inny i nie mniej zaskakujący od pozostałych, a co najważniejsze doskonale utrwalał wiedzę o tych przepięknych miejscach.

Poprzednia aktualność
Przedszkolaki z wizytą w Bibliotece Miejskiej
Następna aktualność
Styczniowe wyzwania