Wigilie klasowe

Archiwum kategorii: Aktualności

Uroczyście, świątecznie, ale i z humorem… Wigilie klasowe to okazja do wspólnie spędzonego czasu na luzie i bez pośpiechu. Z klasy I3 rozlegały się kolędy, z II7 dźwięki świątecznego just dance i wybuchy śmiechu dzięki wrażeniom związanym z grą w twistera, w II1 piątoklasiści zdobili z pasją pierniki, a w II6 był prawdziwy Święty Mikołaj. Z parteru i I piętra dochodziły odgłosy bożonarodzeniowego karaoke, a małe rączki zwinnie wykonywały prace plastyczne i rozwiązywały świąteczne zagadki. Samorząd Uczniowski nie zapomniał o życzeniach dla pracowników szkoły – Wirginia z sekcji artystycznej przygotowała piękne, pachnące mydełka, które dziewczynki rozniosły po wszystkich klasach, pomieszczeniach i szkolnych zakamarkach, rozsiewając wokół magię świąt.

Drodzy Rodzice, Uczniowie, Absolwenci i Sympatycy szkoły – niech ten świąteczny czas da wszystkim nam okazję do bycia wśród najbliższych, bo to wspólnie spędzone chwile budują więzi nie do przecenienia i stwarzają cudowne wspomnienia. Wesołych świąt!

Poprzednia aktualność
Wolonatriusze z 7a
Następna aktualność
„Biblioteczny Kalendarz – Wyzwanie”