Piernikowe warsztaty

Archiwum kategorii: Aktualności

Uczniowie klasy 3b wraz z opiekunami udali się dziś do Restauracji Kristoff w Łaszkowie i uczestniczyli w warsztatach piernikowych. Kiedy trwał wypiek pierniczków, dzieci wzięły udział w zajęciach plastyczno-technicznych i projektowały choinki. Pisały też list do Świętego Mikołaja. Efektem końcowym warsztatów były wspaniale ozdobione pierniki, których przystrajanie sprawiło trzecioklasistom wiele radości. Po zajęciach uczniowie odwiedzili minizoo. Atmosfera panująca podczas warsztatów oraz zapach korzennych smakołyków podpowiadały, że Święta tuż tuż…Każdy z uczestników z torebką własnoręcznie wyrobionych i ozdobionych pierników oraz z dyplomem i z uśmiechem wrócił do domu.

Poprzednia aktualność
Lekcja w kinie
Następna aktualność
MIKOŁAJKI