Narodowe Święto Niepodległości

Archiwum kategorii: Aktualności

Dziś w naszej szkole odbyły się obchody Narodowego Święta Niepodległości. Uczniowie przygotowali uroczysty apel i pięknie zaśpiewali ,,Mazurka Dąbrowskiego” w ramach akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki – ,,Szkoła do hymnu”. Pieśni patriotyczne podczas krótkiego recitalu wspaniale zaprezentowały uczennice: Pola Wojtkowiak z 2a, Lena Kowalska z 2a, Antonina Wieruszewska z 3b. Wszystkie klasy zaangażowały się również w przygotowanie szkolnych korytarzy i gazetek do tego wyjątkowego święta.

Z okazji Święta Niepodległości został także zorganizowany konkurs na lapbooki pt.: ,,Moja Polska”. Powstały bardzo ciekawe i starannie wykonane prace. W czasie dzisiejszego apelu zostały ogłoszone wyniki konkursu:

I miejsce – Fabian Krasowski, kl. 3a,

II miejsce – Weronika Kuc, kl. 3a,

III miejsce – Alicja Kajser, kl. 2b oraz Agata Sobczak, kl. 6a.

Serdecznie gratulujemy.

Poprzednia aktualność
BIBLIOTECZNE LUDKI
Następna aktualność
POLSKA NIEPODLEGŁA