Noc Zawodowców edycja 6.0
Hub Kompetencji

Archiwum kategorii: Aktualności, Doradztwo zawodowe

Organizatorem wydarzenia Noc Zawodowców 2023 na terenie subregionu kaliskiego było Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu. Nieodłącznym elementem imprezy jest gra zespołowa Zawodowy Express. Uczestniczyła w niej drużyna z naszej szkoły złożona z uczniów klasy 8a w składzie: Marharyta Chub, Yeva Kuzomenska, Illia Nikitin, Rostyslav Zub. Przez cały tydzień z zaangażowaniem wykonywali oni zadania wyznaczone przez organizatorów. W poniedziałek odwiedzili cukiernię Na Rogu, w środę byli z wizytą w pracowni mebli Drewland, a w piątek wykonywali zadania na terenie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego.

Poprzednia aktualność
DZIEŃ NAUKOWCÓW
Następna aktualność
Warsztaty muzyczne