„Afryka dzika – wyprawy Szolca podróżnika”

Archiwum kategorii: Aktualności

W czwartek, 5 października 2023 r. uczniowie klas 6a i 6b, pod opieką nauczycieli, wybrali się do Szkoły Podstawowej nr 17, by w jej murach obejrzeć przedstawienie pt. ,,Miej odwagę marzyć”. Spektakl został wystawiony z okazji sprowadzenia do Kalisza prochów Stefana Szolca-Rogozińskiego, który jest patronem ,,Siedemnastki”. Podczas tego wydarzenia wręczono nagrody w międzyszkolnym konkursie plastycznym „Afryka dzika – wyprawy Szolca podróżnika”. Laureatami konkursu zostali uczniowie naszej „Trójki”. Lena Kowalska uczennica klasy 2a zdobyła II miejsce, a Kacper Michalak uczeń klasy 2b zajął miejsce III. Gratulujemy!

Poprzednia aktualność
Źródła historyczne kopalnią wiedzy o przeszłości
Następna aktualność
Profilaktyka chorób zakaźnych